Jääkiekko joukkueiden info tilaisuus
26.4.2021 11.07 Uutiset / Jaoston pääsivusto

Jääkiekko joukkueiden info tilaisuus.

Keskiviikkona 28.4. klo 18.00 järjestetään kaikille toiminnasta kiinnostuneille lapsille, nuorille sekä heidän vanhemmilleen Teams-tilaisuus. Tilaisuudessa käydään lyhyesti läpi seuran tulevat joukkueet ja seuran sivujen sisältöä. Kysymyksien esittäminen on myös mahdollista ja erittäin toivottavaa. Toivomme, että mahdollisimman moni vanhempi pääsee osallistumaan tilaisuuteen

Tiedotamme tilaisuudessa alussa, myös muutamasta yhteistyökuviosta tulevaisuuten. Tervetuloa mukaan oheisesta linkistä:

Microsoft Teams -kokous

Liity tietokoneella tai mobiilisovelluksella

Liity kokoukseen napsauttamalla tätä

Lisätietoja | Kokousasetukset


   
Lisää uutisia
Fops juniorit ry
«  Joulukuu   »
Kategoriat